Hakkımızda

Zeren Group'un hikayesi eskiye, 1973 yılına dayanıyor. Onursal Başkanımız Rıdvan Zeren'in tarafından Niğde'de kurulan Zeren MM ile yolculuğumuz başladı.

Ve o günden beri azimle, özveriyle çalışarak koyduğumuz büyük hedeflere birer birer ulaştık. Niğde'de mali müşavirlik alanında başladığımız yolculuğumuza bugün farklı sektörlerden 4 şirketimiz, 200'ü aşkın ekip arkadaşımız ve dünyanın dört bir yanındaki projelerimizle devam ediyoruz.

İlk günden beri birlikte çalıştığımız tüm iş ortaklarımızı birer yol arkadaşı olarak gördük, değerlerini hep daha yukarı taşıdık. Birlikte yürüdüğümüz bu yolda "Sizin işiniz, bizim hayatımız" ilkemizden asla vazgeçmedik. Zeren Group Holding olarak işte bu sayede serbest ve yeminli mali müşavirlikten inşaata, danışmanlıktan gayrimenkul yatırımına, medya ve açık hava reklamcılığından otomotive bulunduğu her sektörde güçlü bir altyapı oluşturduk, global başarılar elde ettik.

İstanbul ve Londra'da bulunan ofislerimizde, ilk günkü çalışma azmimiz ve global vizyonumuzla büyük hedefler koymaya devam ediyoruz. Dünyanın çeşitli bölgelerinde iş ortaklarımıza, birlikte hayata geçirdiğimiz projeler ve uzun vadeli iş birliktelikleriyle yenilikçi iş modelleri geliştiriyor, odaklandığımız her sektörde sürdürülebilir büyüme sağlıyoruz.

Zeren Group Holding olarak; yılların tecrübesi ve emeğiyle bugün bulunduğumuz her alanda yüksek itibarı, güveni ve güçlü finansal yapıyı temsil ediyoruz. Bu başarılarımızı sürdürmek ve yeni iş ortaklarımızla yepyeni başarılara imza atmak için gece gündüz çalışıyoruz.