img

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

img
Zeren Group, çalışanları adına TEMA'ya fidan bağışlıyor

Topraklarımızı erozyon ve çölleşmeden korumaya yardımcı olmak, gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için oluşturduğumuz TEMA ile olan iş birliğimizde her yeni çalışanımız için aramıza hoş geldin fidanı bağışlıyoruz. Başarı hikayelerimizi çoğaltmakla birlikte, sosyal sorumluluk bilinciyle topluma geri dönüş sağlayacak projelerde yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

img
Zeren Group Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nı destekliyor

Dünya genelinde her yıl 300.000, Türkiye’de ise yaklaşık 3.500 çocuk kanserle mücadeleye ediyor. Çocukluk çağı kanserlerine dair farkındalığı artırmak adına Zeren Group Holding olarak Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na maddi ve manevi desteklerimizi iletiyoruz.

img
Otizm farkındalığında Zeren Group Tohum Otizm Vakfı’nın destekçisi olmaya devam ediyor

Doğuştan gelen ya da küçük yaşlarda ortaya çıkan karmaşık nörogelişimsel bir farklılık olarak tanımlanan otizmin tek tedavisinin erken tanı ve eğitim olduğununun bilinciyle Tohum Otizm Vakfı’nın projelerini desteklemeye devam ediyoruz.

img
Zeren Group, nesli tehdit altındaki canlıları evlat ediniyor

İnsan ile doğanın uyum içinde olduğu, yaşayan bir dünya için çalışan WWF’e desteklerimizi Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde, Zeren Group olarak iletiyoruz. Nesli tehdit altındaki pandaları evlat edinerek, yaşam alanlarının korunması için yürütülen Birlikte Mümkün çalışmasına destek oluyoruz.

docxfilePDF