img

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Yarım asırlık şirketler topluluğumuzda bireye saygıyı, katılımlı yaklaşımı, sorumluluk almayı, yenilikçi bakış açısını, yaratıcılığı ve kişisel gelişimi insan kaynakları değerlerimizin temeli olarak oluşturuyoruz.

Gittikçe artan global başarılarımızın arkasında, beraber yol aldığımız ekip arkadaşlarımızın kendilerini her gün geliştirmesinin olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda her bir çalışma arkadaşımızın yönetim şemasına aktif katkı sağlaması için fırsatlar yaratarak bireysel sorumluluk almalarını desteklemeye devam ediyoruz.

Kariyerinde yüksekleri hedefleyen çalışma arkadaşlarımıza her zaman ve her konuda yürekten destek oluyoruz. Verdiğimiz eğitimlerin yanında, zihinsel yetenekleri, kişilik özellikleri doğrultusunda, kişisel gelişim, işlerinde ilerleme ve üst düzey görevlere gelmeleri için çeşitli fırsatlar yaratıyoruz.

Bizim için en önemli değerlerden birkaçı olan iş tatmini, kuruma bağlılık ve kurum içi hareketliği sürdürebilmek için çalışma arkadaşlarımızın daima yanında oluyoruz.

Bu sayede gelişime açık, dinamik ekibimizle verimliliği en üst seviyede tutuyor, müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçen hizmetlerimizi daha da sürekli daha da ileri taşıyoruz.

En önemli hazinemiz, sahip olduğumuz insan kaynağımız.

docxfilePDF