İnsan Kaynakları Uygulamamız

Yarım asırlık şirketimizde; bireye saygı, katılımcı yaklaşım, sorumluluk alma, yenilikçi bakış açısı, yaratıcılık ve kişisel gelişim insan kaynaklarımızın olmazsa olmaz değerlerini oluşturuyor.

Biz, Zeren Group Holding'in gittikçe artan global başarısının arkasında beraber yol aldığımız tüm ekip arkadaşlarımızın kendilerini her gün geliştirmesi olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda her bir çalışma arkadaşımızın yönetim şemasına aktif katkı sağlaması için fırsatlar yaratmak ve bireysel sorumluluk almalarını desteklemek daima arkasında durduğumuz şirket politikalarımızdan biri.

Kariyerinde yüksekleri hedefleyen çalışma arkadaşlarımıza her zaman ve her konuda yürekten destek oluyoruz. Verdiğimiz eğitimlerin yanında, zihinsel yetenekleri, kişilik özellikleri doğrultusunda, kişisel gelişim, işlerinde ilerleme ve üst düzey görevlere gelmeleri için çeşitli fırsatlar yaratıyoruz.

Bizim için en önemli değerlerden birkaçı olan iş tatmini, kuruma bağlılık ve kurum içi hareketliği sürdürebilmek için çalışma arkadaşlarımızın daima yanındayız.

Bu sayede gelişime açık, dinamik ekibimizle verimliliği en üst seviyede tutuyor, müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçen hizmetlerimizi daha da sürekli daha da ileri taşıyoruz.

Siz de Zeren Group ailesine katılmak ve sonsuz fırsatlarla dolu, kendinizi her an geliştirebileceğiniz bu kurumun bir parçası olmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıları kullanarak güncel açık pozisyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

kariyer.net | İlanlarımıza Göz Atın.

LinkedIn | İlanlarımıza Göz Atın.

Bizimle iletişime geçmek ve sorularınızı iletmek için info@zerengroup.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.Değerlerimiz


• Şeffaf ve eşit yönetim anlayışıyla ekip arkadaşlarımızın kuruma bağlılıklarını artırmanın, sahip olduğumuz beyin gücünü koruyup geliştirebilmek için olmazsa olmaz olduğunun bilincindeyiz.

• Hedeflerimizi her sene daha da yukarılara taşıyarak bulunduğumuz sektörlerde öncü marka kimliğimizi sürdürmek ve bu başarıyı bütün çalışma arkadaşlarımızla paylaşmak temel ilkelerimizden biridir.

• Çalışma arkadaşlarımızın motivasyon kaynaklarını korumak ve ekip içinde fırsat eşitliğini ön planda tutmak insan kaynaklarına yaklaşımımızın merkezinde yer alıyor.

• Dil, din, ırk, etnik köken, fiziksel durum, yaş, cinsiyet ve politik düşünceleri gözetmeksizin eşit çalışma fırsatları sağlamaya yürekten inanıyoruz.

Bu ilkeler; grubumuzda iş ilanlarından işe alım ve yerleştirmeye, terfiden statü değişikliğine, çalışanlara ilişkin her türden uygulamadan ücret ve diğer yan haklar ile eğitim desteklerine kadar iş hayatımızın tüm aşamaları için her zaman geçerlidir.