Zeren Group Yatırım Holding A.Ş., çatısı altında bulunan 4 farklı şirket ve 200’ün üzerindeki ekip arkadaşı ile birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Yer aldığı her sektörde mottosu olan “Sizin işiniz, bizim hayatımız” ilkesi ile hareket etmekte ve iş ortaklarının değerlerini en üstte tutmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

Zeren MM Danışmanlık

1973’ten bu yana, sektörünün lideri olan yerli ve uluslararası birçok şirkete danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Sahip olduğu uluslararası profesyonel hizmet ağı ve üyesi olduğu global iş birlikleri sayesinde, müşterilerine hem Türkiye’de hem de dünyada yüksek standartta ve kalitede hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Bugün Zeren MM; İstanbul, Mersin, Antalya ve Niğde’nin yanı sıra Londra, Dubai ve Doha’da da yerli ve yabancı müşterilerine çözümler üretmektedir.

DETAYLI BİLGİ

MYZCO

Zeren Group Holding çatısı altında 2015 senesinde Mustafa Yiğit Zeren tarafından kurulan MYZCO, müşterilerine açık hava reklamcılığı, medya hizmetleri, araç kiralama, bilişim ve yazılım gibi birçok alanda hizmetler sunmaktadır. Yenilikçi bakış açısı ile sektör dinamiklerine hâkim olan MYZCO, çalıştığı alanlarda fark yaratarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her projesinde özgünlüğü ve sürekliliği öne çıkartan MYZCO, ortaya koyduğu interaktif çözümler ile yer aldığı sektörlerdeki saygınlığını her geçen gün artırmaktadır.

Yerli ve yabancı iş ortaklarına gerekli bağlantıları en doğru şekilde sunarak hızlı büyümesini devam ettiren MYZCO’nun, İstanbul, Londra ve New York’ta ofisleri bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

Zeren GYO

Getiri potansiyeli yüksek gayrimenkul projelerine yatırım yapan ve portföyündeki gayrimenkullerden yüksek kazanç elde etmeyi misyon edinen Zeren GYO, Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenlemelerine uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana sağlıklı bir büyüme süreci izleyen Zeren GYO, üyesi olduğu Zeren Group Holding’in köklü kurumsal ilkeleri ve mali gücüyle desteklediği piyasa itibarını, sektörel vizyonu ve seçkin projeleriyle pekiştirmektedir.

DETAYLI BİLGİ

OJİ

Oji, plaza, lüks konut, otel, alışveriş ve eğlence merkezi gibi yaşam alanları hayata geçirerek sektöre yön vermektedir.

Hayata geçirdiği kaliteli yaşam alanları müşteri portföyü tarafından takdirle karşılanan Oji, uluslararası alanda kurduğu güçlü iş birlikleri sayesinde ülkemize katma değer sağlamakta ve milli gelirin artmasına destek olmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana yurt içinde birçok projeye imzasını atan Oji’nin, Londra, Moskova, Dubai, Irak ve İran gibi bölgelerde de çalışmaları devam etmektedir.

Oji’nin İstanbul dışında Moskova ve Dubai’de ofisleri bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

BİZE ULAŞIN

* Doldurulması zorunlu alanlar.