img

Hakkımızda

Temelleri 1973 yılında atılan Zeren Group Holding, yarım asrı aşkın yolculuğunda azimle ve özveriyle çalışarak koyduğu büyük hedeflere birer birer ulaşmıştır. Bugün farklı sektörlerden 4 şirketi, 200'ü aşkın çalışanı ve dünyanın dört bir yanındaki projeleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

İlk günden beri birlikte çalıştığı tüm iş ortaklarını, birer yol arkadaşı olarak görmüş ve değerlerini hep daha yukarı taşımıştır. Birlikte yürüdüğü bu yolda "Sizin işiniz, bizim hayatımız" ilkesinden asla vazgeçmemiştir.

Zeren Group Holding, mali danışmanlıktan inşaata, gayrimenkul yatırımından medya ve açık hava reklamcılığına, bilgi teknolojilerinden otomotive, turizmden enerjiye kadar bulunduğu her sektörde güçlü bir altyapı oluşturmakta, global başarılar elde etmektedir.

İstanbul, Ankara, Mersin, Londra, Podgoritsa, Bakü, Mahe, Riga, Viktorya ve Kampong Ubi'de bulunan ofislerinde, ilk günkü çalışma azmi ve global vizyonuyla büyük hedefler koymaya devam etmektedir. Dünyanın çeşitli bölgelerinde iş ortakların, birlikte hayata geçirdiği projeler ve uzun vadeli iş birliktelikleriyle yenilikçi iş modelleri geliştirmekte, odaklandığı her sektörde sürdürülebilir büyüme sağlamaktadır.

Yılların tecrübesi ve emeğiyle bugün bulunduğu her alanda yüksek itibarı, güveni ve güçlü finansal yapıyı temsil eden Zeren Group, başarılarını sürdürmek ve yeni iş ortaklarıyla başarılara imza atmak için çalışmalarına devam etmektedir.

docxfilePDF