img

“Zeren Mali Müşavirlik Hizmetleri A.Ş ve Zeren Group Yatırım Holding A.Ş. arasında bulunan iş ilişkisi, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu 195-209 maddeleri bağlamında “şirketler topluluğu” kapsamında değerlendirilemez. Söz konusu şirketler arasında hiçbir ticari bağ bulunmamaktadır.”

Zeren MM, 1973’ten bu yana, sektörünün lideri olan ulusal ve uluslararası birçok şirkete mali danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Zeren MM, iş ortaklarının yasalarda yer alan avantajlardan yararlanmalarını ve potansiyel risklerden korunmalarını sağlarken sorunların çözümü için de bilgi birikimini sürekli yenileyerek faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Zeren MM bu sayede; iş ortaklığı kurduğu yerli ve yabancı yatırımcıların güvenini kazanarak, müşterilerinin alışkın olduğu kaliteli hizmeti ve servis çeşitliliğini şeffaf bir biçimde sunmaya devam etmektedir. Zeren MM her daim koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, müşterilerine ihtiyaç duyduğu tüm bağlantıları sağlamaktadır.

Bugün Zeren MM olarak; Niğde, Mersin, Adana, İstanbul, Antalya ve Ankara’nın yanı sıra Londra’da yerli ve yabancı mükelleflerimize çözümler üretmekteyiz.

* Niğde, Adana ve Antalya ofislerimizin koordinasyonu Mersin ofisimizden gerçekleştirilmektedir.


Siteye Git
docxfilePDF